Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona​

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare kopš 2019. gada. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru.

Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā. Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguva sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo hennas uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – 2019. gadā atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt gan individuālos, gan online ierakstītos hennas uzacu, skropstu laminēšanas, uzacu laminēšanas un ķermeņa vaksācijas kursus.

Ieva

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau kopš mazotnes Ievai ir paticis radošums un iespēja palīdzēt cilvēkiem. Viņas lielākais enerģijas avots ir redzēt, ka cilvēki ir smaidīgi un apmierināti. Ieva savu dzīvi izvēlējās saistīt ar skaistumkopšanu, jo tajā ir iespēja gan radīt skaistumu, gan arī iepriecināt citus. Jo vairāk apčubinātu klientu, jo lielāks ir Ievas gandarījums.

2016. gadā Ieva sāka studēt Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžā un jau kopš studiju laika ir sapratusi, ka šis darbs ir viņas sirdslieta. Ieva aktīvi apgūst jaunas zināšanas arī dažādos kursos un meistarklasēs.

Ārpus salona Ieva ir burvīga mamma savai nepilnus 3 gadus vecajai meitiņai, tādēļ viņas ikdiena ir koša un piepildīta. Meistarei ir svarīgi, lai darbā viss tiek izdarīts uz simts procentiem, tādēļ katram darbam pieies ar maksimālu atdevi.

Kristīne

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona (drīzumā)

Piedāvātie pakalpojumi:

Kristīne ir tā, kura ar lielāko prieku ikdienā komunicē ar ikvienu no salona klientiem. Jau kopš bērnības viņu ir interesējušas radošas nodarbes un spēja palīdzēt citiem.

Savas radošuma gaitas uzsāka mākslas vidusskolā, kurā apguva apģērba dizaina specialitāti un mākslas pamatus. Pēc vidusskolas absolvēšanas Kristīne saprata, ka vēlas savu dzīvi saistīt ar skaistumkopšanu un medicīnu, tādēļ 2020. gadā uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā un drīzumā to arī absolvēs.

Kristīne ir sapratusi, ka skaistumkopšana, radošums un medicīna iet roku rokā. Viņa savas zināšanas attīsta dažādos semināros, vebināros un klātienes pasākumos. Viņu var raksturot kā jauku, maigu, uzticamu un precīzu. Kristīne savu darbu pilda ar augstu atbildības sajūtu, rūpēm un lielu degsmi acīs.

Laura LLL

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Pirmos soļus skaistumkopšanā Laura spēra jau tālajā 2000. gadā, studējot māszinības Sarkanā Krusta Rīgas medicīnas skolā un paralēli uzsākot administratores darbu skaistumkopšanas salonā. 2011. gadā tika uzsāktas studijas Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā. Par pirmo Lauras darba vietu kļuva aktīvās atpūtas centrs Joker klubs. Vairāk nekā sešus gadus viņa piedāvā veselīgu alternatīvu solārijā un/vai saulē iegūtam iedegumam, tādēļ, ar iedvesmu saimnieko arī Spray Tan Studio Riga.

Kontrasti it visā – tas ir Lauras laimes un labsajūtas eliksīrs, tādēļ, nu jau piekto sezonu, viņa ir ziemas peldētāja. Viņai ļoti svarīgi ir labi justies savā ķermenī, tādēļ vienmēr mēģina atrast laiku savām ikdienas skaistuma rutīnām. Laurai patīk garas pastaigas un piekopj velo braukšanu visus 12 gada mēnešus. Paralēli visam, Laura ir četru burvīgu bērnu mamma.

Madara

Sertificēta kosmētiķe, medicīnas māsa - ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau no pusaudžu gadiem, Madaras sapnis bija kļūt par kosmētiķi. Viņa gan neizvēlējās nosacīti vieglāko ceļu un ielika spēcīgāku pamatu, 2017. gadā beidzot Rīgas 1. Medicīnas koledžu un iegūstot augstāko izglītību kā medicīnas māsa. Nedaudz vēlāk Madara absolvēja arī Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu. Neskatoties uz starptautisko diplomu, savu profesionālo izaugsmi meistare turpina arī dažādos aktuālos kursos un semināros.

Brīvajā laikā Madara regulāri sporto un ir par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Madarai patīk lasīt grāmatas par cilvēka biogrāfiju un viņai ir svarīgi, lai tās ir papīra formātā. Paralēli darbam salonā, Madara strādā arī ar pacientiem klīnikā.

Madaru var raksturot kā pedantisku, mīļu un precīzu. Viņa vēlas, lai katrs klients pēc procedūras smaida. Meistare priecājas sapost ikvienu un izjūt patiesu gandarījumu, kad klients uzreiz piesakās uz nākamo vizīti.

Linda

Sertificēta kosmētiķe, ārsta palīgs – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau kopš bērnības Lindai ir paticis pucēties un nākotnes profesiju gribējusi saistīt ar skaistumkopšanu. Taču vēloties palīdzēt cilvēkiem ne tikai estētiskajā sfērā, Linda izvēlējās ielikt spēcīgākus pamatus medicīnā un ieguva augstāko izglītību – ārsta palīgs.

Mīlestība pret skaistumkopšanu bijusi vienmēr, uzreiz pēc tam viņa sāka apgūt kosmētiķa profesiju, pēc laika kļūstot par sertificētu kosmētiķi. Pašlaik Linda pilnveidojas abās savās sirdslietās un uzskata, ka šīs jomas iet roku rokā. Papildus darbam salonā, Linda strādā arī laboratorijā un pacientiem noņem asins analīzes, tādēļ darbs ar smalkām detaļām ir īpaši attīstīts, jo arī šajā darbā rokas trīcēt nedrīkst.

Sirdī Linda ir Alūksniete un cik vien var, brīvo laiku pavada savā dzimtajā pilsētā. Lindu var raksturot kā mīļu, pozitīvu, mērķtiecīgu un precīzu. Lielāko prieku meistarei sniedz apmierināti klienti, kuri no salona iziet ar smaidu un piepildīti labām emocijām. Meistarei gandarījuma sajūta rodas no kvalitatīvi paveikta darba, tādēļ Linda gaidīs ikvienu dāmu, kura vēlas veltīt mirkli sev un savam skaistumam.

Patrīcija

Skaistumkopšanas speciālists

Piedāvātie pakalpojumi:

Patrīcijai skaistumkopšana interesējusi jau bērnībā, kad mammas acu ēnu paletes un lūpu krāsas nebija svešas. Meistare jau mazotnē zināja, ka nākotnē sevi saistīs ar kādu skaistumkopšanas sfēru un kļūdījusies nebija. Patrīcija ir absolvējusi IColor permanento akadēmiju, kurā ir ieguvusi spēcīgus pamatus, lai izceltu ikvienas sievietes dabīgo skaistumu. Tāpat kā pārējās salona meistares, arī Patrīcija ir apguvusi Rēzijas vadītos hennas uzacu, skropstu laminēšanas un uzacu laminēšanas kursus.

Brīvajā laikā Patrīcijai patīk nodarboties ar sportu un arī šajā jautājumā ir apguvusi padziļinātus kursus. Patrīcijai ļoti patīk apmeklēt trenažieru zāli, skriet pa meža takām, atpūsties pie dabas, kā arī pavadīt laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. Interesants ir fakts, ka senāk viņa ir dienējusi Latvijas armijā. Patrīciju var raksturot kā komunikablu, pozitīvu un atvērtu personu.

Scroll to Top