Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona​

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare kopš 2019. gada. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru.

Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā. Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguva sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo hennas uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – 2019. gadā atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt gan individuālos, gan online ierakstītos hennas uzacu, skropstu laminēšanas, uzacu laminēšanas un ķermeņa vaksācijas kursus.

Alīna

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā - ārstniecības persona.

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau no skolas laikiem Alīnu interesēja darbs un komunikācija ar cilvēkiem. Maziņai esot, viņai patika ‘’iebāzt degunu’’ mammas kosmētikas maciņā. Kā tagad vēl smaidot Alīna atceras, ka uzkrāsot acu ēnas, no mammas lielās ēnu paletes un uzlikt pūderi, kurš bija daudz tumšāks par pašas sejas ādas krāsu, bijis patiesi interesanti!
Nopietnāk skaistumkopšanas nozare meistari uzrunāja tikai pēc vidusskolas, kad bija izdomājusi divus virzienus, kur varētu doties studēt. Par labu izlēma skaistumkopšanai. Studējot sprata, ka vēlas sniegt sievietēm baudījuma un prieka sajūtu ar šīm visām skaistumkopšanas procedūrām! Iegūtās zināšanas Alīna regulāri papildina dažādos semināros, vebināros un lekcijās.

Meistare ir izgājusi Rēzijas vadītās ķermeņa vaksācijas, hennas uzacu, skropstu un uzacu laminēšanas apmācības un ir sajūsmā par iespēju dāvāt skaistumu ikvienai salona klientei.

Brīvo laiku vislabprātāk viņa pavada ar saviem mīļajiem un ar savu mīļo sunīti, braucot pastaigās gar jūru, kur varu uzņemt atkal jaunu enerģiju.
Ikdienā Alīna salonā ir gan kā meistars, gan arī tā, kura ar lielāko prieku ikdienā komunicē ar ikvienu no Jums par vizītēm.

Kristīne

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Kristīne ir tā, kura ar lielāko prieku ikdienā komunicē ar ikvienu no salona klientiem. Jau kopš bērnības viņu ir interesējušas radošas nodarbes un spēja palīdzēt citiem.

Savas radošuma gaitas uzsāka mākslas vidusskolā, kurā apguva apģērba dizaina specialitāti un mākslas pamatus. Pēc vidusskolas absolvēšanas Kristīne saprata, ka vēlas savu dzīvi saistīt ar skaistumkopšanu un medicīnu, tādēļ 2020. gadā uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā un drīzumā to arī absolvēs.

Kristīne ir sapratusi, ka skaistumkopšana, radošums un medicīna iet roku rokā. Viņa savas zināšanas attīsta dažādos semināros, vebināros un klātienes pasākumos. Viņu var raksturot kā jauku, maigu, uzticamu un precīzu. Kristīne savu darbu pilda ar augstu atbildības sajūtu, rūpēm un lielu degsmi acīs.

Laura LLL

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Pirmos soļus skaistumkopšanā Laura spēra jau tālajā 2000. gadā, studējot māszinības Sarkanā Krusta Rīgas medicīnas skolā un paralēli uzsākot administratores darbu skaistumkopšanas salonā. 2011. gadā tika uzsāktas studijas Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā. Par pirmo Lauras darba vietu kļuva aktīvās atpūtas centrs Joker klubs. Vairāk nekā sešus gadus viņa piedāvā veselīgu alternatīvu solārijā un/vai saulē iegūtam iedegumam, tādēļ, ar iedvesmu saimnieko arī Spray Tan Studio Riga.

Kontrasti it visā – tas ir Lauras laimes un labsajūtas eliksīrs, tādēļ, nu jau piekto sezonu, viņa ir ziemas peldētāja. Viņai ļoti svarīgi ir labi justies savā ķermenī, tādēļ vienmēr mēģina atrast laiku savām ikdienas skaistuma rutīnām. Laurai patīk garas pastaigas un piekopj velo braukšanu visus 12 gada mēnešus. Paralēli visam, Laura ir četru burvīgu bērnu mamma.

Madara

Sertificēta kosmētiķe, medicīnas māsa - ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau no pusaudžu gadiem, Madaras sapnis bija kļūt par kosmētiķi. Viņa gan neizvēlējās nosacīti vieglāko ceļu un ielika spēcīgāku pamatu, 2017. gadā beidzot Rīgas 1. Medicīnas koledžu un iegūstot augstāko izglītību kā medicīnas māsa. Nedaudz vēlāk Madara absolvēja arī Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu. Neskatoties uz starptautisko diplomu, savu profesionālo izaugsmi meistare turpina arī dažādos aktuālos kursos un semināros.

Brīvajā laikā Madara regulāri sporto un ir par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Madarai patīk lasīt grāmatas par cilvēka biogrāfiju un viņai ir svarīgi, lai tās ir papīra formātā. Paralēli darbam salonā, Madara strādā arī ar pacientiem klīnikā.

Madaru var raksturot kā pedantisku, mīļu un precīzu. Viņa vēlas, lai katrs klients pēc procedūras smaida. Meistare priecājas sapost ikvienu un izjūt patiesu gandarījumu, kad klients uzreiz piesakās uz nākamo vizīti.

Patrīcija

Skaistumkopšanas speciālists

Piedāvātie pakalpojumi:

Patrīcijai skaistumkopšana interesējusi jau bērnībā, kad mammas acu ēnu paletes un lūpu krāsas nebija svešas. Meistare jau mazotnē zināja, ka nākotnē sevi saistīs ar kādu skaistumkopšanas sfēru un kļūdījusies nebija. Patrīcija ir absolvējusi IColor permanento akadēmiju, kurā ir ieguvusi spēcīgus pamatus, lai izceltu ikvienas sievietes dabīgo skaistumu. Tāpat kā pārējās salona meistares, arī Patrīcija ir apguvusi Rēzijas vadītos hennas uzacu, skropstu laminēšanas un uzacu laminēšanas kursus.

Brīvajā laikā Patrīcijai patīk nodarboties ar sportu un arī šajā jautājumā ir apguvusi padziļinātus kursus. Patrīcijai ļoti patīk apmeklēt trenažieru zāli, skriet pa meža takām, atpūsties pie dabas, kā arī pavadīt laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. Interesants ir fakts, ka senāk viņa ir dienējusi Latvijas armijā. Patrīciju var raksturot kā komunikablu, pozitīvu un atvērtu personu.

Elizabete

Skaistumkopšanas speciālists

Piedāvātie pakalpojumi:

2015. gadā Elizabete ieguva vizuālā tēla stilista profesiju. Pabeidzot skolu, viņa juta, ka tuvāk pie sirds iet grimēšana, savukārt frizieris tik ļoti neaizrāva. 2016. gadā Elizabete sāka strādāt Douglas parfimērijas un kosmētikas veikalā. Strādājot veikalā, viņa beidzot varēja izmantot savas prasmes un zināšanas par make up.

Pēc pirmā bērniņa piedzimšanas, Elizabete sāka strādāt skaistumkopšanas salonā Valmierā. Viņa praktizēja uzacis un vēlāk apguva arī Rēzijas hennas uzacu kursus. Nezūdot vēlmei iemācīties ko jaunu un papildināt savas zināšanas, Elizabete meklēja jau nākamos kursus – skropstu un uzacu laminēšanā.

Pirms otrā mazulīša Elizabete jau bija strādājusi Mirklī un tad devās dekrētā. Darbs skaistumkopšanā viņu ļoti aizrauj, uz darbu dodas ar patiku un priecājas par katru sapucēto klienti. Kā vienā teicienā sacīts – mīli to, ko Tu dari un Tev nekad nebūs jāstrādā! Tieši tādas ir Elizabetes domas, jo viņa mīl to, ko dara!

Scroll to Top