Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona​

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare kopš 2019. gada. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru.

Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā. Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguva sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo hennas uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – 2019. gadā atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt gan individuālos, gan online ierakstītos hennas uzacu, skropstu laminēšanas, uzacu laminēšanas un ķermeņa vaksācijas kursus.

Laura

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Savā dzīvē Laura ir strādājusi dažāda veida darbus, bet sirds dziļumos vienmēr zinājusi, ka skaistumkopšana ir īstais ceļš. Klusām sevi attīstījusi kā personību, 2018. gadā Laura uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Tās absolvēšanu viņa uzskata par vienu no sirdi piepildošākajiem dzīves brīžiem.

Kopš 2021. gada Laura ar lepnumu saka, ka darbs kosmetoloģijā ir viņas sirdslieta un bieži sevi pieķer pie domas: “Vai nav brīnišķīgi, ka darbs, ko dari, var tevi darīt tik ļoti laimīgu un piepildītu?” Iegūtās zināšanas viņa regulāri papildina dažādos semināros, vebināros un lekcijās.

Lauru var raksturot kā sirsnīgu, pedantisku, uzticamu un precīzu. Viņa savam darbam pieiet ar īpašām rūpēm un apņēmību. Laurai rūp katrs klients, tādēļ zini, ka būsi gādīgās rokās un no salona iziesi skaistāka un piepildītāka.

Kristīne

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona (drīzumā)

Piedāvātie pakalpojumi:

Kristīne ir tā, kura ar lielāko prieku ikdienā komunicē ar ikvienu no salona klientiem. Jau kopš bērnības viņu ir interesējušas radošas nodarbes un spēja palīdzēt citiem.

Savas radošuma gaitas uzsāka mākslas vidusskolā, kurā apguva apģērba dizaina specialitāti un mākslas pamatus. Pēc vidusskolas absolvēšanas Kristīne saprata, ka vēlas savu dzīvi saistīt ar skaistumkopšanu un medicīnu, tādēļ 2020. gadā uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā un drīzumā to arī absolvēs.

Kristīne ir sapratusi, ka skaistumkopšana, radošums un medicīna iet roku rokā. Viņa savas zināšanas attīsta dažādos semināros, vebināros un klātienes pasākumos. Viņu var raksturot kā jauku, maigu, uzticamu un precīzu. Kristīne savu darbu pilda ar augstu atbildības sajūtu, rūpēm un lielu degsmi acīs.

Laura LLL

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Pirmos soļus skaistumkopšanā Laura spēra jau tālajā 2000. gadā, studējot māszinības Sarkanā Krusta Rīgas medicīnas skolā un paralēli uzsākot administratores darbu skaistumkopšanas salonā. 2011. gadā tika uzsāktas studijas Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā. Par pirmo Lauras darba vietu kļuva aktīvās atpūtas centrs Joker klubs. Vairāk nekā sešus gadus viņa piedāvā veselīgu alternatīvu solārijā un/vai saulē iegūtam iedegumam, tādēļ, ar iedvesmu saimnieko arī Spray Tan Studio Riga.

Kontrasti it visā – tas ir Lauras laimes un labsajūtas eliksīrs, tādēļ, nu jau piekto sezonu, viņa ir ziemas peldētāja. Viņai ļoti svarīgi ir labi justies savā ķermenī, tādēļ vienmēr mēģina atrast laiku savām ikdienas skaistuma rutīnām. Laurai patīk garas pastaigas un piekopj velo braukšanu visus 12 gada mēnešus.

Paralēli visam, Laura ir četru burvīgu bērnu mamma. Laurai piemīt drosme realizēt bērnības sapņus, tādēļ šobrīd viņa piepilda savu iekšējo pasauli arī darbā Rīgas Zoo.

Madara

Sertificēta kosmētiķe, medicīnas māsa - ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau no pusaudžu gadiem, Madaras sapnis bija kļūt par kosmētiķi. Viņa gan neizvēlējās nosacīti vieglāko ceļu un ielika spēcīgāku pamatu, 2017. gadā beidzot Rīgas 1. Medicīnas koledžu un iegūstot augstāko izglītību kā medicīnas māsa. Nedaudz vēlāk Madara absolvēja arī Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu. Neskatoties uz starptautisko diplomu, savu profesionālo izaugsmi meistare turpina arī dažādos aktuālos kursos un semināros.

Brīvajā laikā Madara regulāri sporto un ir par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Madarai patīk lasīt grāmatas par cilvēka biogrāfiju un viņai ir svarīgi, lai tās ir papīra formātā. Paralēli darbam salonā, Madara strādā arī ar pacientiem klīnikā.

Madaru var raksturot kā pedantisku, mīļu un precīzu. Viņa vēlas, lai katrs klients pēc procedūras smaida. Meistare priecājas sapost ikvienu un izjūt patiesu gandarījumu, kad klients uzreiz piesakās uz nākamo vizīti.

Scroll to Top