Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. No Rēzijas privātprakses kosmetoloģijā, esam izaugušas jau par vairāku pedantisku dāmu komandu. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe - ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru. Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā.

Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguvu sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo hennas uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir tā, kura apskata pilnīgi visus manikīra, pedikīra, uzacu un skropstu darbus, katram meistaram sniedzot atgriezenisko saiti. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt arī individuālos hennas uzacu kursus

Laura

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Savā dzīvē Laura ir strādājusi dažāda veida darbus, bet sirds dziļumos vienmēr zinājusi, ka skaistumkopšana ir īstais ceļš. Klusām sevi attīstījusi kā personību, 2018. gadā Laura uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Tās absolvēšanu viņa uzskata par vienu no sirdi piepildošākajiem dzīves brīžiem.

Tagad Laura ar lepnumu saka, ka darbs kosmetoloģijā ir viņas sirdslieta un bieži sevi pieķer pie domas: “Vai nav brīnišķīgi, ka darbs, ko dari, var tevi darīt tik ļoti laimīgu un piepildītu?” Iegūtās zināšanas viņa regulāri papildina dažādos semināros, vebināros un lekcijās. Meistare ir izgājusi arī Rēzijas vadītās hennas uzacu apmācības un ir sajūsmā par iespēju dāvāt skaistas hennas uzacis ikvienai klientei.

Lauru var raksturot kā sirsnīgu, pedantisku, uzticamu un precīzu. Viņa savam darbam pieiet ar īpašām rūpēm un apņēmību. Laurai rūp katrs klients, tādēļ zini, ka būsi gādīgās rokās un no salona iziesi skaistāka un piepildītāka.

Elizabete

Vizāžists, uzacu un skropstu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

2015. gadā Elizabete ieguva vizuālā tēla stilista profesiju. Pabeidzot skolu, viņa juta, ka tuvāk pie sirds iet grimēšana, savukārt frizieris tik ļoti neaizrāva. Drīz pēc tam Elizabete sāka strādāt Douglas parfimērijas un kosmētikas veikalā. Strādājot veikalā, viņa beidzot varēja izmantot savas prasmes un zināšanas par make up. Ikdienā konsultēja cilvēkus pie make up stendiem un vēlāk jau piedalījās arī veikala skaistuma tūrēs. Douglas bija laba prakse un atgādinājums par to, cik ļoti viņai patīk grimēt. Turpinot grima mākslas praktizēšanu, Elizabete sajuta, ka vēlas vēl smalkāk izzināt vizāžista profesiju. 2017. gadā viņa nolēma apgūt vizāžista kursus “Unastyle”, kur ieguva lielisku praksi, un arī vērtīgu atgādinājumu, ka viņai tas viss ļoti patīk!

Pēc bērniņa piedzimšanas, Elizabete sāka strādāt kādā Valmieras salonā. Viņa praktizēja uzacis un vēlāk apguva arī Rēzijas hennas uzacu kursus. Nezūdot vēlmei iemācīties ko jaunu un papildināt savas zināšanas, Elizabete meklēja jau nākamos kursus – skropstu un uzacu laminēšanā.

Tagad Elizabete jūt, ka darba pieredzes koferis ir bagāti piepildīts, lai klientiem piedāvātu plašu klāstu ar kvalitatīvām procedūrām. Darbs skaistumkopšanā viņu ļoti aizrauj, uz darbu dodas ar patiku un priecājas par katru sapucēto klienti. Kā vienā teicienā sacīts – mīli to, ko Tu dari un Tev nekad nebūs jāstrādā! Tieši tādas ir Elizabetes domas, jo viņa mīl to, ko dara!

Raimonda

Nagu, uzacu un skropstu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

Raimondas pieredze skaistumkopšanā sākās 2018. gadā, kad tika apgūta skropstu pieaudzēšana. Drīz pēc tam viņa nolēma pievērsties arī skropstu laminēšanai, kā arī manikīram un pedikīram. Raimondas darbā ar nagiem pamanot lielu talantu, Rēzija deva iespēju sevi pierādīt nesen atvērtajā salonā un veica padziļinātu apmācību.

Pēc savu prasmju pierādīšanas, jau pirmajos mēnešos Raimonda ieguva savu regulāro klientu loku. Raimonda patiesi izbauda ik reizi, kad apmeklē dažādus kvalifikācijas celšanas kursus – tā ir viņas iespēja gan pārliecināties par sava darba kvalitāti, gan apgūt jaunas nianses. Raimonda ir Rēzijas apmācīta hennas uzacu procedūru veikšanā.

Raimonda šobrīd ir bērna kopšanas atvaļinājumā un Tev būs iespēja viņu satikt pēc kāda laika.

Scroll to Top