Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. No Rēzijas privātprakses kosmetoloģijā, esam izaugušas jau par vairāku pedantisku dāmu komandu. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe - ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru. Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā.

Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguvu sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo hennas uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir tā, kura apskata pilnīgi visus manikīra, pedikīra, uzacu un skropstu darbus, katram meistaram sniedzot atgriezenisko saiti. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt arī individuālos hennas uzacu kursus

Laura

Sertificēta nagu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

Lauras aizraušanās ar skaistumkopšanu sākās 2016. gadā. Jau pašā sākumā viņa saprata, ka skaistumkopšana ir viņas dzīves izaicinājums. Laura ir izgājusi vairākus kvalifikācijas celšanas kursus un viņai rūp, lai katrs manikīrs un pedikīrs ir skaists un baudāms. Šobrīd Laura aktīvi darbojas tikai ar nagiem, tomēr nākotnē plāno attīstīt arī citas prasmes.

Laura ir komunikabla, empātiska un viņai ir dažādas aizraušanās, tāpēc vienmēr uzklausīs un labprāt aprunāsies par dažādām tēmām. Laurai ļoti garšo mango un, ja nezini kā to lietot uzturā, tad meistare Tev izstāstīs 101 ideju. Laura ir arī kaķu fane, tāpēc, ja arī Tev patīk kaķi, Laura būs Tava ‘īstā’ meistare.

Anna

Kosmētiķe

Piedāvātie pakalpojumi:

Skaistumkopšana ir burvīga profesija, jo ir iespēja iepriecināt un padarīt skaistāku jebkuru cilvēku. Vienlaicīgi gan Anna uzskata, ka kosmetoloģija nav tikai par vizuālo tēlu. Tas ir dzīvesveids un veselības kopums, kas atspoguļojas izskatā. Šī nozare vijas ar mūžīgu mācīšanos, tādēļ Anna ar vislielāko interesi apmeklē dažādus seminārus un vieslekcijas.

Anna ir atvērta un komunikabla, viņai patīk dalīties ar savām zināšanām, jo tic, ka tā varam palīdzēt viens otram un padarīt pasauli labāku. Var teikt, ka Anna ir pedante, jo kamēr puteklīši danco, nespēj koncentrēties citām lietām un vienmēr uztur kārtību gan mājās, gan darbā.

Ārpus darba Anna ir ļoti aktīva – ikdienā viņa izaicina sevi veikt dažādus jogas trikus un ir liela dabas mīļotāja, jo svaigs gaiss un saule ir tiešais enerģijas lādiņš. Daudz domā arī par dabas saudzēšanu, ikdienā izvēloties dabai draudzīgu pieeju. Anna ir arī gādīga divu suņu mamma.

Eva

Sertificēta nagu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

Jau no bērnības Evai ir patikušas smalkas lietas un viss, kas saistīts ar nagiem. Kopš 10 gadu vecuma Eva ir krāšņi eksperimentējusi ar klasiskām nagu lakām uz visām draudzenēm, bet savu profesionālo ceļojumu skaistumkopšanā uzsāka 2018. gada beigās.

Pēc diploma iegūšanas, Eva sāka praktizēties un tika izieti arī papildus kursi, lai paplašinātu zināšanas un noslīpētu savas spējas. Skaistumkopšanā vienmēr ir kur augt un mācīties, tādēļ ar lielu sparu Eva apmeklē katru kvalifikācijas celšanas kursu. Meistarei ir ļoti paveicies, jo skaidri zina, ka mīl savu darbu un apzinās, ka tas ir viņas dzīves aicinājums. Nākotnē Eva plāno piepildīt sapņus un vēlas apgūt arī citas skaistumkopšanas sfēras, piemēram, skropstu pieaudzēšanu.

Eva ir atbildīga, ļoti draudzīga un nosvērta personība. Brīvajā laikā ļoti patīk gatavot pārdomātus un oriģinālus pārsteigumus un dāvanas, kas rada patīkamu noskaņu ģimenei un draugiem. Darbā Evai patīk radīt skaistus mākslas darbus, kurus izpauž caur akurātu manikīru un pedikīru. Meistarei patīk arī sievišķīga atpūta ar kādu skaistumkopšanas procedūru. Eva iesaka ikvienai neaizmirst par sevi, jo tas pilnībā maina noskaņojumu un ir svarīga ikmēneša sastāvdaļa.

Elza

Uzacu un nagu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

Elzas pirmie soļi skaistumkopšanā sākās ar grima kursiem 2017. gadā. Laikam ejot, meikaps Elzu tik ļoti neaizrāva un viņa nolēma pievērsties uzacu mākslai un nagiem. Elza ir apguvusi arī Rēzijas vadītās apmācības hennas uzacu mākslā.

Elzai vienmēr ir paticis darbs vakaros, jo pa dienu studē medicīnu. Viņa ļoti vēlas būt sirds ķirurgs, tādēļ arī ļoti patīk un padodas darbs ar smalkām niansēm. Elzai ir arī psiholoģiskās dotības – viņa prot teicami uzklausīt un ieteikt risinājumus visdažādākajām dzīves situācijām.

Elzai patīk dzīvnieki un, lai relaksētos, brīvajā laikā patīk doties pie dabas un apskatīt skaistas vietas Latvijā. Ja nezini kur doties brīvdienās, Elza Tev noteikti ieteiks vairākus variantus.

Raimonda

Nagu, uzacu un skropstu meistare

Piedāvātie pakalpojumi:

Raimondas pieredze skaistumkopšanā sākās 2018. gadā, kad tika apgūta skropstu pieaudzēšana. Drīz pēc tam viņa nolēma pievērsties arī skropstu laminēšanai, kā arī manikīram un pedikīram. Raimondas darbā ar nagiem pamanot lielu talantu, Rēzija deva iespēju sevi pierādīt nesen atvērtajā salonā un veica padziļinātu apmācību.

Pēc savu prasmju pierādīšanas, jau pirmajos mēnešos Raimonda ieguva savu regulāro klientu loku. Raimonda patiesi izbauda ik reizi, kad apmeklē dažādus kvalifikācijas celšanas kursus – tā ir viņas iespēja gan pārliecināties par sava darba kvalitāti, gan apgūt jaunas nianses. Raimonda ir Rēzijas apmācīta hennas uzacu procedūru veikšanā.

Raimonda šobrīd ir bērna kopšanas atvaļinājumā un Tev būs iespēja viņu satikt pēc kāda laika.

Scroll to Top