Meistari

Paldies, ka esat un ļaujat būt!

Mūsu komanda apvieno pašnodarbinātas meistares, kuras apzinās koptas un pārliecinātas sievietes spēku. Ar rūpīgu pieeju un uzticīgu klientu atbalstu, mēs turpinām augt ik dienu, saviem klientiem sniedzot tikai labāko.

Rēzija

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona​

Piedāvātie pakalpojumi:

Salona vadītāja, dibinātāja un vadošā meistare. Rēzijas ceļš skaistumkopšanā sākās 2015. gadā ar meikapa likšanu līgavas māsām un turpinājās studiju laikā, pamatā ar vaksāciju, manikīru un pedikīru.

Pēc profesijas apgūšanas, Rēzija pusotru gadu dzīvoja Polijā, kur gūtā pieredze skaistumkopšanā vērtējama kā līdz tam nozīmīgākā. Ar izciliem piemēriem kvalitātes jautājumos, Polijas salonā Rēzija nostiprināja gan iepriekš apgūtās iemaņas, gan pastiprināti apguvu sejas procedūras un sev tik ļoti tuvo uzacu mākslu. Svešā valsts un valoda ne tikai norūdīja, bet arī mudināja atgriezties Latvijā un priekš sevis paveikt ko lielu – atvērt Rēzijas privātpraksi kosmetoloģijā.

Pret sevi un citiem meistariem Rēzija ir stingra un pedantiska, jo vēlas maksimāli labāko rezultātu ikvienam klientam. Rēzija ir apguvusi arī pedagoģijas pamatus Latvijas Universitātē, līdz ar to ir liels prieks profesionāli vadīt arī hennas uzacu, skropstu laminēšanas un ķermeņa vaksācijas kursus.

Laura

Sertificēta kosmētiķe – ārstniecības persona

Piedāvātie pakalpojumi:

Savā dzīvē Laura ir strādājusi dažāda veida darbus, bet sirds dziļumos vienmēr zinājusi, ka skaistumkopšana ir īstais ceļš. Klusām sevi attīstījusi kā personību, 2018. gadā Laura uzsāka studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Tās absolvēšanu viņa uzskata par vienu no sirdi piepildošākajiem dzīves brīžiem.

Tagad Laura ar lepnumu saka, ka darbs kosmetoloģijā ir viņas sirdslieta un bieži sevi pieķer pie domas: “Vai nav brīnišķīgi, ka darbs, ko dari, var tevi darīt tik ļoti laimīgu un piepildītu?” Iegūtās zināšanas viņa regulāri papildina dažādos semināros, vebināros un lekcijās. Meistare ir izgājusi arī Rēzijas vadītās hennas uzacu apmācības un ir sajūsmā par iespēju dāvāt skaistas hennas uzacis ikvienai klientei.

Lauru var raksturot kā sirsnīgu, pedantisku, uzticamu un precīzu. Viņa savam darbam pieiet ar īpašām rūpēm un apņēmību. Laurai rūp katrs klients, tādēļ zini, ka būsi gādīgās rokās un no salona iziesi skaistāka un piepildītāka.

Scroll to Top