Datu apstrādes un privātuma politika

  1. Kādam nolūkam mēs apstrādājam Jūsu datus?

Skaistumkopšanas salonā Mirklis personas dati tiek apstrādāti ar mērķi nodrošināt pēc iespējas kvalitatīvākus pakalpojumus un ar tiem saistīto komunikāciju. Mēs varam izmantot personas datus, lai:

– atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem un jautājumiem;

– veiktu savu pakalpojumu mārketingu, pārdošanu un tirgus izpēti;

– veiktu šīs mājaslapas lietotāju paradumu izpēti, analītiku un statistiku;

– ieteiktu vai demonstrētu jums atbilstošu saturu internetā;

– veiktu pakalpojumu nodrošināšanu un sekmētu to veiksmīgu norisi.

  1. Kā mēs iegūstam un apstrādājam Jūsu datus?

Skaistumkopšanas salonā Mirklis Jūsu datus iegūst marketinga kampaņu un aptauju laikā, brīdī, kad sniedzat savu kontaktinformāciju šajā mājaslapā, veicot procedūru pierakstu klātienē vai attālināti, aizpildot anketas pirms procedūras, kā arī izmantojot sīkdatnes.

Apkopotie personas dati var ietvert:

– vārdu un uzvārdu;

– tālruņa numuru un e-pasta adresi;

– informāciju, kas saistīta ar pakalpojumu sniegšanu, klientu attiecībām un to pārvaldību;

– informāciju, kas nepieciešama likumos noteikto pienākumu izpildei;

– informāciju, kas saistīta ar sīkdatnēm (plašāku informāciju lūgums skatīt zemāk).

  1. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Skaistumkopšanas salons Mirklis un šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu un tālāk attīstītu savus pakalpojumus. Mēs tās izmantojam, lai personalizētu saturu un mārketinga mērķauditoriju. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam labāk nodrošināt personalizētus pakalpojumus, piedāvājot Jums interesējošu saturu. Tās arī nodrošina, piemēram, pieteikšanos un autentifikāciju, saglabājot personīgos iestatījumus un specifikācijas, analizējot šīs mājaslapas veiktspēju un lietošanas paradumus. Kad Jūs izmantojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus, sīkdatnes var apkopot sekojošu informāciju: IP adresi, saites, kuras izmantojat, kādas reklāmas vai saturu esat apskatījis iepriekš, no kuras lapas Jūs atnācāt un kādu lapu apmeklējāt, kā arī pārlūkošanas ilgumu, Jūsu izmantotās pārlūkprogrammas vai lietojumprogrammas versiju un citu līdzīgu informāciju. Šī mājaslapa un pakalpojumi var saturēt arī trešo personu sīkdatnes.

Mēs izmantojam sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes darbojas tikai konkrētās sesijas vai viena apmeklējuma laikā, un tās automātiski tiek dzēstas, kad pārlūkprogramma tiek aizvērta. Pastāvīgās sīkdatnes pastāv noteiktā laika periodā un paliek Jūsu datorā pēc sesijas beigām, ja vien tās pirms tam netiek izdzēstas. Sīkdatnes nekādā veidā nekaitē Jūsu ierīcei vai datiem, kas tajā glabājas.

Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes izmantojot pārlūkprogrammas pārvaldības funkcijas. Plašāku informāciju par sīkdatnēm var atrast katras pārlūkprogrammas konfidencialitātes aizsardzības vai instrukciju dokumentos. Ņemot vērā, ka sīkdatnes nosaka noteiktu pakalpojumu funkcijas, sīkdatņu atspējošana un dzēšana (pārlūkprogrammā un citās izvēlnēs) var vājināt funkcionalitāti un lietotāja saskarsmi ar šīs mājaslapas sniegtajiem tiešsaistes pakalpojumiem.

  1. Kādas ir Jūsu tiesības kā mūsu klientam?

Katram Skaistumkopšanas salona Mirklis klientam ir tiesības pārbaudīt par sevi uzkrāto informāciju, pieprasīt koriģēt nepatiesos vai nepietiekamos datus, kā arī pieprasīt izdzēst novecojušus datus vai informāciju, kas nav nepieciešama datu apstrādes nolūka sasniegšanai.

Jums ir tiesības liegt savu datu izmantošanu mārketingā, rakstot mums e-pastu uz mirklis.salons@gmail.com. Jūs varat atteikties arī no mērķētās reklāmas saņemšanas, kura Jums tiek sūtīta, balstoties uz Jūsu uzvedību tiešsaistē, izslēdzot sīkdatnes, kā minēts iepriekš. Pēc atteikšanās Jūs arī turpmāk varat redzēt mūsu reklāmas, taču tās netiks personalizētas atbilstoši Jums un interesējošām tēmām.

  1. Kā mēs aizsargājam Jūsu personas datus?

Mēs aizsargājam Jūsu personas datus ievērojot īpašu piesardzību un izmantojot tam piemērotas datu aizsardzības metodes. Metodes ietver šifrēšanas paņēmienus, dubultās piekļuves kontroles un drošības sistēmas, kontrolētu piekļūšanas un lietotāju tiesību piešķiršanu, uguns mūra izmantošanu, kā arī uzraudzību un lietotāju prasmju nodrošināšanu, apmācot mūsu darbiniekus, kas iesaistīti personas datu apstrādē.

  1. Datu apstrādes un privātuma politikas noteikumi

Mēs pieņemam, ka pirms www.mirklis.lv mājaslapas izmantošanas Jūs esat izlasījuši augstākos datu apstrādes un privātuma politikas noteikumus, kā arī esat tiem piekrituši.

Visu ar datu apstrādes un privātuma politiku saistīto jautājumu risināšanā lūgums sazināties rakstot e-pastu uz mirklis.salons@gmail.com.

Augstākā informācija pēdējo reizi atjaunota: 21.12.2021.

Scroll to Top