Manikīram un pedikīram sniedzam 7 dienu garantiju

Kā un kādos gadījumos labojam nagus bez maksas?

Mēs darām visu iespējamo, lai savu manikīru un pedikīru Tu baudītu pēc iespējas ilgāk. Tas nozīmē rūpīgu darbu no meistara, uzticamu un pārbaudītu produktu izmantošanu, kā arī precīzu un tehniskajam stāvoklim atbilstošu iekārtu lietošanu.

  • Retu reizi gan viss var nenotikt kā plānots. Mūsu ķermenī notiekošo procesu un dažādu ārējo apstākļu rezultātā, gēllaka uz naga plātnes var pilnvērtīgi neturēties un lupt nost. Šādos gadījumos nekavējoties sazinies ar mums, lai saskaņotu atkārtotu vizīti salonā un bezmaksas labojumu veikšanu skartajam nagam vai nagiem.
  • Gadījumos, kad nags ir aizlauzts, nagu laka ir atlupusi trieciena rezultātā, pēc spēcīgas ķīmijas vai dezinfekcijas līdzekļu iedarbības, mēs joprojām būsim priecīgi nagus salabot, bet to piedāvāsim par papildus maksu – 5 EUR par 1 nagu, 8 EUR par 2 nagiem un 12 EUR par 3 nagiem. Labojot 4 un vairāk nagus, katram nagam tiks piemērota maksa 3 EUR apmērā.

Mēdz notikt dažādi un katru gadījumu skatīsim individuāli. Atceries, ka mūsu mērķis ir laimīgs klients, tādēļ ar mums vari pārrunāt visu un ticam, ka atradīsim kopīgu valodu un risinājumu.

Ja Tev ir papildus jautājumi, lūgums rakstīt izmantojot zemāko kontaktformu.

Ar smaidu,
skaistumkopšanas salons Mirklis

Scroll to Top